Попуст!

Бат Плаг Пумпа БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTIP410-2

890 ден 590 ден

Ново на пазарот – Бат Плаг Пумпа

Доживејте ново искуство!

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгава и влажна, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTIP410-2 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Бат Плаг Пумпа

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК