Попуст!

Бат Плаг со Опашка БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTAT415

1,190 ден 690 ден

Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Боја: Црна, Црвена и Виолетова

Материјал: Нерѓосувачки метал

Целосна должина: 45 см

Должина на употребливиот дел: 6 см.

Дијаметар: 3 см.

  • КОМФОРТ – Изострен облик  кој овозможува комфорт и стабилност
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Нарачки на тел:
  • За Машки Оператор: 078-277-598
  • За Женски Оператор: 075-277-268
  • Достава низ цела Македонија: 110 денари.
ШИФРА LTAT415 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Бат Плаг со Опашка

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК