Попуст!

Вагина во Пластична Обвивка со вибрации Број на Артикал: LTST1476

1,190 ден 690 ден

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгаво и влажно, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Напојување: 3 батерии тип ААA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTST1476 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Вагина во Пластична Обвивка со вибрации

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК