Попуст!

Потковица со шмукачки и вибрирачки ефект (направена од 100% силикон и сo УСБ полнење со кабелче) LTSV1630

3,190 ден 2,590 ден

Потковица со шмукачки и вибрирачки ефект (направена од 100% силикон и сo УСБ полнење со кабелче)

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја:  Розева

Материјал : Нежен Силикон

Должина : 12,5 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTSV1630 Категории: , , Tag:

Опис

Опис

Потковица со шмукачки и вибрирачки ефект (направена од 100% силикон и сo УСБ полнење со кабелче)

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК