Попуст!

Потковица што Вибрира и шмука на клиторисот во исто време (се полни на УСБ кабелче) БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTOP2170

3,190 ден 2,490 ден

Направена е од 100% силикон

Има ултра моќни 10 вибрации кои ќе Ве дигнат во нова димензија на доживувања.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгава и влажена, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Црвена

Материјал:  100% Силикон

Должина: 17 см

Должина на шмукачкиот дел: 11 см

Дијаметар: 4 см

Напојување: USB

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTOP2170 Категории: , , Tag:

Опис

Опис

Вибратор со Клиторален Шмукач

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК