Попуст!

Вибратор што го шмука клиторисот и вибрира во исто време (направен е од 100% силикон и се полни на УСБ кабелче) БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTV20998

3,390 ден 2,590 ден

Направена е од 100% силикон

Има ултра моќни 7 вибрации кои ќе Ве дигнат во нова димензија на доживувања.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Виолетова

Материјал:  100% Силикон

Должина: 14 см

Напојување: USB

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTV20998 Категории: , , Tag:

Опис

Опис

Вибратор со Клиторален Шмукач

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК