Попуст!

Вибратор со Опашка-Камшик БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTSM1420

1,990 ден 1,490 ден

Лесен за употреба со две копчиња за менување на брзини и ви овозможува брзо да го подесите правото темпо. Зголемете го или намалете го интензитетот или исклучете ја стимулацијата на Г-точката или пак клиторалните вибрации. Испробајте нови комбинации. Моќниот мотор го зголемува задоволството со 30 функции на вибрации.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

 

Боја: Розева и Црна

Материјал: Силикон

Должина: 15 см

Должина на употребливиот дел: 15 см

Дијаметар: 3-4 см

Напојување: 2 батерии тип ААA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTSM1420 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Вибратор со Опашка-Камшик

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК