Попуст!

Вибратор со стимулатор Чешле БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTV523125

1,690 ден 1,190 ден

Овој вибратор со додаток стимулатор во форма на чешел го комбинира задоволството од стимулацијата на Г-точка со моќни клиторални вибрации, а уникатниот дизајн е совршен за да остане во контакт со вашиот клиторис. Ова парче дрма како ниеден друг двоен стимулатор. Лесен за употреба и за одржување.

Моќниот мотор го зголемува задоволството со 30 функции на вибрации.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Виолетова, Розева и Црна

Материјал: Силикон

Должина: 21 см

Должина на употребливиот дел: 13 см

Дијаметар: 3.6 см

Напојување: 2 батерии тип ААA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни  вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајаче
  • Лесен за употреба
  • 3 редови на ротирачки топчиња поставени на средина на телото за сензуална масажа
  •  Ротирачка глава и во двете насоки со повеќе нивоа на брзина
  • Вибрирачките делови делови се контролираат независно еден од друг
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
ШИФРА LTV523125 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Вибратор со стимулатор Чешле

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК