Попуст!

Загреаниот – Вибратор што се Загрева Број на артикал: LTST1478

1,990 ден 1,490 ден

Загреаниот – Вибратор што се Загрева

Доживејте сосема ново искуство со овој нежен заводник.

Овој розов,водоотпорен вибратор има силни вибрации и ротации на главата и додатокот – зајаче што ќе Ви овозможи вселенски оргазми. Исто така се полни со USB кабелче. Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Должина:  см.

Употреблива должина:  см.

Дијаметар: см.

Материјал: Двослоен мек силикон

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTST1478 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Вибратор што се Загрева

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК