Попуст!

Вибрирачки Реалистичен Задник-Вагина Број на артикал: BM-009175

3,190 ден 2,690 ден

Вибрирачки Реалистичен Задник-Вагина

Остварете ги вашите сексуални фантазии.

Совршен задник и тесна вагина направени од супер реалистичен TPR материјал.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја:  Телесна

Материјал : TPR силикон

Должина : 210 мм; 1550 мм

Напојување: 2 батерии тип АA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Вибрирачки Реалистичен Задник-Вагина

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК