Попуст!

Ново и Екстра Револуционерно – Вибрирчки Бат плаг БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTSV1643

3,390 ден 2,890 ден

Вибрирчки Бат плаг

Нова и Екстра Револуционерна играчка која ќе ги разбуди Вашите скриени фантазии. Вибрациите се контролираат со USB.

Моќниот мотор го зголемува задоволството со 10 функции на вибрации.

Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Боја: Црна

Материјал: Силикон

Должина: 14.6 см

Дијаметар: 3,7 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTSV1643 Категории: , , Tag:

Опис

Опис

Вибрирчки Бат плаг

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК