Попуст!

Врвен Мајсторски Вибратор Број на артикал: BI-014222

1,590 ден 1,090 ден

Врвен Мајсторски Вибратор

Нежен и софистициран, со закривен дизајн, со 30 брзини – ќе Ве излуди од задоволство.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Должина: 19,5 см

Должина на употребливиот дел: 13 см

Дијаметар: 3 см

Напојување: 2 батерии тип ААA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категории: , Tag:

Опис

Опис

Врвен Мајсторски Вибратор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК