Попуст!

Двоглав Дилдо Број на артикал: BI-040001

1,290 ден 890 ден

Двоглав желатинозен Дилдо

Доживејте величествена двојна стимулација со овој врвен производ.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Виолетова, Розева

Материјал: TRP

Должина: 20 см

Должина на производот: 30 см

Дијаметар: 3,4 см     2,2 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категории: , Tag:

Опис

Опис

Двоглав Дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК