Попуст!

Двоен пенетратор во форма на анална бројаница 15 х 3 см

1,990 ден 1,490 ден

Анална бројаница во вид на ДП пенетратор со прстен со вибрации. Материјалот е нежен и многу мек, што придонесува за благопријатна пенетрација, а во комбинација со лубрикант е уште подобро.

Боја: Телесна

Должина: 15 см.

Употреблива должина: 13 см.

Дијаметар: 3 см.

Материјал: меко ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Двоен пенетратор во форма на анална бројаница 15 х 3 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК