Попуст!

Реалистичен Голем Дилдо Фреди #13 (27 x 4.5 cm) БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTD62211

1,590 ден 990 ден

Дилдо Фреди 12 (27 x 4.5 cm)

Апсолутен победник доколку сакате евтин и квалитетен производ.

Има мазно тело со малечка главичка, и тестиси на дното, и е спремен да Ве направи неизмерно среќни! Изработен е од посебен материјал, кој е толку реалистичен што кога ќе го допрете ќе се збуните дали е вистински! Флексибилниот ‘рбет го прави овој дилдо прилагодлив да се превиткува по Ваша желба.

Нема да згрешите со овој избор.

Во основата на играчката има платформа која залепена на било која мазна површина создава вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Должина: 23 см.

Употреблива должина: 17 см.

Дијаметар: 4,5 см.

Материјал: ТПЕ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTD62211 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Реалистичен Голем Дилдо Фреди 12 (27 x 4.5 cm)

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК