Попуст!

Ејакулирачки дилдо Број на артикал: BM-008079P

1,790 ден 1,290 ден

Ејакулирачки дилдо

Доживејте реално сексуално искуство.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Должина: 20 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категории: , Tag:

Опис

Опис

Ејакулирачки дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК