Попуст!

Клиторален Шмукач и Вибратор, долниот дел е вибратор а горниот шмукач (се полни на УСБ кабелче) БРОЈ НА АРТИКАЛ:LTV523101

2,990 ден 2,290 ден

Двонаменска неповторлива играчка која мора да ја имате и испробате.

Клиторален Шмукач и Вибратор, долниот дел е вибратор а горниот шмукач.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Розева

Материјал: 100% Силикон

Должина: 18,6 см

Дијаметар: 4.5 см

Напојување: USB

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTV523101 Категории: , , Tag:

Опис

Опис

Клиторален Шмукач и Вибратор, долниот дел е вибратор а горниот шмукач

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК