Попуст!

Луксузен Вибратор – шмука и ротира во исто време и се полни на УСБ кабелче

3,190 ден 2,390 ден

Луксузен Вибратор што шмука и ротира во исто време и се полни на УСБ кабелче

Збогатете го сексуалниот живот со оргазми што ќе Ве остават исцрпени со овој моќен заводник. Овој вибратор има силен мотор за да ви ги стимулира сите посакувани делови. Овој нежен но моќен господин со сигурност ќе Ве доведе до финишот за рекордно време! Има дополнителна силна вибрација на стимулаторот кој ќе ви овозможи силни и незаборавни оргазми. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Напојување: USB

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Луксузен Вибратор – шмука и ротира во исто време и се полни на УСБ кабелче

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК