Попуст!

Мастурбатор Шише БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTMC7097

1,990 ден 1,490 ден

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгаво и влажно, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTMC7097 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Мастурбатор Шише

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК