Попуст!

Машка Ташна Модел 528

1,790 ден 1,190 ден

Машка Ташна Модел 528. Елегантна ташна. Лесна и практична за секој ден и секаков стил. Изненадете го Вашиот партнер со уникатен подарок. Ташната е изработена од високо квалитетна Еко-кожа.

Должина: 20 см.

Ширина: 5 см.

Висина: 18 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категорија:

Опис

Опис

Машка Ташна Модел 528

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК