Попуст!

Мини Вибратори БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTV20921

490 ден 190 ден

Мини Вибратори

Идеални за дисктерна употреба, мали мајсторчиња. Можите дискретно да ги носите во ташна. Ги има во розева, портокалова и сина боја.

Боја: Розева, Сина и Портокалова

Материјал: Силикон

Должина: 12 см

Дијаметар: 2.5 см

Напојување: 1 батерија тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА LTV20921 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Мини Вибратори

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК