Попуст!

Прстени за Пенис БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTPR20737

390 ден 190 ден

Најпродавани машки прстени за одложена ејакулација!

Направени се од 100% силикон и се растегливи и прилагодливи на секоја димензија.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTPR20737 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Прстени за Пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК