Попуст!

Прстен за Пенис со Вибрации БРОЈ НА АРТИКАЛ: LTPR20714

490 ден 190 ден

Прстен за пенис со вибрации. Изработен е од флексибилен и растегнувачки силикон. Без проблем се прилагодува на секоја дебелина.

Изненадете ја вашата партнерка со овој фантастичен и достапен производ.

Боја: Виолетова и Розева

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LTPR20714 Категории: , Tag:

Опис

Опис

Прстен за Пенис со Вибрации

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК