Попуст!

Пумпа за Гради Број на артикал: BI-014091-3

3,790 ден 3,190 ден

Пумпа за Гради

Производ кој е наменет за зголемување на сензитивноста и обемот на градите.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Пумпа за Гради

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК