Попуст!

Револуционерен Гел за Жени – Френзи Екстрим Број на Артикал: 02

1,990 ден 1,190 ден

Револуционерен Гел за Жени – Френзи Екстрим!

Разбудете го либидото и доживејте космички оргазми.

Овој револуционерен производ ќе ве подигне на сосема ново ниво.

Специјално дизајниран за Жени – на природна база – ја зголемува сензационалноста на клиторисот и околното ткиво драматично зголемувајќи ја сексуалната возбуда и поттикнувајќи природни, пријатни реакции на вашето тело.

Формулиран со употреба на природни афродизијаци од австралиски билки од грмушки и есенции од цвеќиња.

Начин на употреба: Се ставаат 2 до 3 капки на клиторисот и околното ткиво  пред однос. Се јавува загревање и тоа е знак дека средството почнало да работи.  

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК