Попуст!

Секси боди Број на артикал: J2521

890 ден 490 ден

Секси боди, изработено од мека ситна мрежа, која дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, до вашиот град или ваша адреса.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА J2521 Категории: ,

Опис

Опис

Секси боди Број на артикал: J2521

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК