Попуст!

Секси фишнет Број на артикал: JT1401B

890 ден 490 ден

Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, до вашиот град или ваша адреса.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА JT1401B Категории: ,

Опис

Опис

Секси фишнет Број на артикал: JT1401B

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК