Попуст!

Сиво Ранче Модел 224

1,790 ден 1,190 ден

Сиво Ранче Модел 224. Ранче со Интересен изглед, од марката Charm n’ Shape. Изработено е целосно од еко кожа . Наменето за секојдневна употреба. Повелете, цените се Ограничени!

Димензии:

Должина: 24 см

Ширина: 12 см

Висина: 30 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Категорија:

Опис

Опис

Сиво Ранче Модел 224

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК