Попуст!

Супер Реалистичен Задник-Вагина со вибрации Број на артикал: BM-009023Z-1

5,890 ден 5,190 ден

Супер Реалистичен Задник-Вагина со вибрации

Ќе ги исполне сите ваши очекувања.

Остварете ги вашите сексуални фантазии со овој совршен задник и тесна вагина направени од супер реалистичен TPR материјал.

Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, а со тоа ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја:  Телесна

Материјал : TPR силикон

Должина : 250 мм; 220 мм

Напојување: 3 батерии тип ААA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Супер Реалистичен Задник-Вагина со вибрации

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК