Попуст!

Анален тунел бат плаг

1,890 ден 1,190 ден

Анален тунел бат плаг. Искусете нови авантури при аналните игри. Ергономски дизајн за полесна пенетрација.

Димензии: 7,5 см

Материјал: Силикон

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Анален тунел бат плаг

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК