Купи!

Ароматизиран лубрикант со шампањ и јагода вкус 100 мл

690 ден

Ароматизиран лубрикант со шампањ и јагода вкус 100 мл. Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите Lick It лубрикантот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој лубрикант го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот овошен вкус, споен со опоен мирис на малина, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. Lick It ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

  • докажан квалитет како медицински производ
  • производ подложен на редовна контрола на квалитет
  • Ph оптимизиран
  • овозможува долготрајно навлажнување
  • ефикасен е и со многу мала количина
  • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
  • растворлив во вода и безмастен
  • идеален за орален секс
  • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
  • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете ја саканата количина од лубрикантот на било кој дел од телото и нежно масирајте додека не ја постигнете саканата влажност.

Количина: 100мл.

Состав: вода, глицерин, хидроксиетил целулоза, потасиум сорбат, пропилен гликол, содиум бензоат, содиум сахарин, млечна киселина, екстракт од семето на Paullinia Cupana, арома

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 7494120653 Категорија

Опис

Опис

Ароматизиран лубрикант со шампањ и јагода вкус 100 мл

Кошничка