Попуст!

Црн кожен Фетиш сет за врзување

1,890 ден 1,090 ден

Црн кожен Фетиш сет за врзување. Овој сет ќе ја разбуди вашата фантазија, ќе си ги исполните вашите фетиш соништа и ќе ја вжешти атмосферата во спалната. Сетот се состои од кожен камшик, алки за рацете и нозете заедно со каиши каде можат да се закачат алките, и да се заврзат на рачките од креветот, и маска за очи за дополнително поттикнување на фантазијата!

Боја: Црна

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА SC0014S Категорија:

Опис

Опис

Црн кожен Фетиш сет за врзување

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК