Купи!

Црн женски ранец

690 ден

Црн женски ранец изработен од одлична еко кожа. Ранецот има две прегради со два патенти и наменет за секоја возраст. Количините се ограничени и цената е одлична ! ! !

Димензии:

Должина: 27 см.

Ширина: 12 см.

Висина: 31 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10053 Категорија

Опис

Опис

Црн женски ранец

Кошничка