Купи!

Црна Ташна Модел 06

750 ден

Црна Ташна Модел 06. Високо квалитетна ташна од реномиранот бред Bag to Bag, изработена е од чиста кожа. Исто така составена е од пет засебни прегради со пет патенти, два од предната страна, два на средината и еден позади. Исто така има и голема рачка за носње на рамо. Може да се носи во секаква комбинација и наменета за секоја пригода. Цената е одлична за ова високо квалитетна ташна. Повелете, количините се ограничени ! ! !

Димензии:

Должина: 18 см.

Ширина: 9 см.

Висина: 23 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 06 Категорија

Опис

Опис

Црна Ташна Модел 06

Кошничка