Попуст!

Флуоресцентен син дилдо

2,290 ден 1,690 ден

Реалистично дилдо сино. Овој дилдо е со анатомска градба, меко и од реалистичен материјал и подлога која ствара вакуум. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е мазен и пријатен за пенетрација. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Сина

Должина: 17 см.

Употреблива должина: 15 см.

Дијаметар: 3,8 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА BL-46482 Категории: ,

Опис

Опис

Флуоресцентен син дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК