Купи!

Голема Шарена Патна Торба

890 ден

Голема Шарена Патна Торба. Торбата е многу практична и многу наменска. Составена е од еко кожа со три засебни прегради и три патенти. Има исто така и голема рачка за носење преку рамо. Дезенот и е многу интересен со разни сликички од големите метрополи. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 53 см.

Ширина: 26 см.

Висина: 35 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 229 Категорија

Опис

Опис

Голема Шарена Патна Торба

Кошничка