Купи!

Јагода Загревачко Масло за масажа

1,090 ден

Јагода Загревачко Масло за масажа. Совршено е за масажа на целото тело. Маслото има загревачки ефект така што ќе ги згрее деловите каде е нанесено. Дерматолошки и клинички е тестирано. Брзо се впива доколку убаво се втрие во кожата и не остава мрсни наслаги.

Количина: 150мл

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 7051914314 Категории ,

Опис

Опис

Јагода Загревачко Масло за масажа

Кошничка