Попуст!

Кафеава женска ташна

1,100 ден 700 ден

Кафеава женска ташна од марката Bag to Bag. Изработена е од прекрасна еко кожа и е со три засебни прегради и еден заден патент. Погодна е за секојдневна употреба, практична и нов модел за 2018 година.

Димензии:

Должина: 26 см.

Ширина: 9 см.

Висина: 29 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 10062 Категорија:

Опис

Опис

Кафеава женска ташна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК