Попуст!

Клиторален ротирачки стимулатор Satisfyer со УСБ напојување

2,590 ден 1,290 ден

Клиторален ротирачки стимулатор Satisfyer. Предајте се себеси на целосно стимулативен третман со оваа мулти-брзинска ротирачка, пулсирачка и ескалирачка играчка за задоволство. Силиконска, мазна и со ултра-моќен мотор за вибрации ви дава сензационално задоволство. Пипалките на врвот ротираат со различна брзина која може да си ја подесувате на копчето на средина на производот. Врвот му е изработен од специјален силикот којшто е совршено нежен за Вашиот најнежен дел на вагината. Ова е број еден масажер, кој ви овозможува да ги исполните вашите валкани мисии!

Материјал: силикон

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

Опис

Опис

Клиторален ротирачки стимулатор Satisfyer со УСБ напојување

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК