Попуст!

Крзнени Лисици

1,290 ден 790 ден

Крзнени Лисици. Дајте отпор при екстремната еротика и украсете ги зглобовите на партнерот со овие метални лисици покриени со мек, син плиш! Лисиците може да се користат како за врзување на креветот, така и за едноставно врзување на рацете. Независно од нивниот безопасен изглед, користете ги разумно и со мерка така што чувајте го клучот на видливо место. Лисиците се снабдени со дополнителен метален осигурувач кој се наоѓа на самите нив во случај да го изгубите клучот. Идеални се за еротско дополнување кон вашите секси игри или пак како провокативен подарок кој кажува „Оваа вечер сакам да си само мој/моја“. Доаѓаат во 3 бои: Виолетова, Розева и Сина. Повелете!

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА 15001 Категорија:

Опис

Опис

Крзнени Лисици

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК