Купи!

Лубрикант Френч кис со вкус на малина 75 мл

790 ден

Лубрикант Френч кис со вкус на малина 75 мл. Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите French kiss лубрикантот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој лубрикант го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот овошен вкус, споен со опоен мирис на јагода, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. French kiss ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

  • докажан квалитет како медицински производ
  • производ подложен на редовна контрола на квалитет
  • Ph оптимизиран
  • овозможува долготрајно навлажнување
  • ефикасен е и со многу мала количина
  • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
  • растворлив во вода и безмастен
  • идеален за орален секс
  • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
  • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете ја саканата количина од лубрикантот на било кој дел од телото и нежно масирајте додека не ја постигнете саканата влажност.

Количина: 75мл.

Состав: вода, глицерин, хидроксиетил целулоза, потасиум сорбат, пропилен гликол, содиум бензоат, содиум сахарин, млечна киселина, екстракт од семето на Paullinia Cupana, арома

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 7051911893 Категорија

Опис

Опис

Лубрикант Френч кис со вкус на малина 75 мл

Кошничка