Попуст!

Малечок розев Вибратор масажер

990 ден 590 ден

Малечок розев Вибратор масажер. Овој мултифункционален мини масажер со е одличен за масажа на скалп, за напнати мускули, за олеснување при општа вкочанетост на телото и за стимулација на ерогени зони и клиторис. Само пикнете го во чанта и однесете го на работа или на пат, релаксирајте ги мускулите со него после фитнес или едноставно препуштете се на нежните вибрации во кревет кои ќе ве доведат до врвно задоволство.

Боја: Розева

Материјал: ПВЦ

Напојување: 1 батерија АА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CN-410731219 Категории: ,

Опис

Опис

Малечок розев Вибратор масажер

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК