Попуст!

Масло за масажа Јагода

1,190 ден 690 ден

Масло за масажа со арома на јагода. Совршено е за масажа на целото тело.  Дерматолошки и клинички е тестирано. Брзо се впива доколку убаво се втрие во кожата и не остава мрсни наслаги.

Количина: 100мл

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Масло за масажа Јагода

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК