Попуст!

Масло за масажа Љубовна фантазија

1,190 ден 690 ден

Масло за масажа Љубовна фантазија со благопријатна арома. Совршено е за масажа на целото тело.  Дерматолошки и клинички е тестирано. Брзо се впива доколку убаво се втрие во кожата и не остава мрсни наслаги.

Количина: 100мл

ШИФРА 7494121986 Категорија:

Опис

Опис

Масло за масажа Љубовна фантазија

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК