Попуст!

Мастурбатор 9006

1,390 ден 690 ден

Мастурбатор 9006. Фантастичен мастурбатор за мажи, со реалистично изработени усни кои се меки на допир и релјефно изработен канал за дополнително задоволство кое ќе ве исцеди до последната капка. Неверојатно мека и нежна. Се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 120 денари.

Опис

Опис

Мастурбатор 9006

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК