Попуст!

Мини реалистичен дилдо 10 см

1,590 ден 990 ден

Мини реалистичен дилдо 10 см. Реалистично дилдо со испакната глава. Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Боја: Розева

Должина: 10 см.

Употреблива должина: 7 см.

Дијаметар: 3 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА BL-13600 Категории: ,

Опис

Опис

Мини реалистичен дилдо 10 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК