Попуст!

Мини зелен дилдо

1,790 ден 1,190 ден

Мини зелен дилдо. Ова е исклучително реално дилдо со анатомска градба, мек и реалистичен материјал и подлога која ствара вакуум за полесно уживање. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. Има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Зелена

Должина: 15 см.

Употреблива должина: 10 см.

Дијаметар: 3 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА BL-59622 Категории: ,

Опис

Опис

Мини зелен дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК