Купи!

Мрежесто секси фустанче модел 86083

490 ден

Мрежесто секси фустанче модел 86083. Моделот е изработен од мек растеглив материјал, ликра плетена како мрежа со перерамки,  и голем отвор на градите. Многу е популарен и одговара на повеќето жени. Фустанчето е од реномираниот бренд Leg Avеnue. За максимално да го искористите дизајнот на фустанот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас!

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 490 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 86083 Категорија

Опис

Опис

Мрежесто секси фустанче модел 86083

Кошничка