Попуст!

Навлака За Пенис

1,490 ден 1,090 ден

Навлака За Пенис. Изработена е со меки ресички по целата должина, додека на основата има меки забчиња и обрач со стимулатори кои сите заедно пружаат неверојатно уживање. Навлаката е растеглива и универзална, се навлекува со мало количество на лубрикант, се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубриканти на водена основа.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

Опис

Опис

Навлака За Пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК