Попуст!

Пумпа за пенис со 3 резервни гумички

1,690 ден 1,090 ден

Пумпа за  пенис со 3 резервни гумички. Се состои од цилиндрично тело од проѕирна пластична маса со длабочина од 18 см, и дијаметар од 5 см, и мек ракав од латекс кој потполно го опфаќа пенисот. Пумпата е снабдена и со вентил за израмнување на притисокот. Одличен избор доколку се залагате за комфор и ефективност. За да ја задржите ерекцијата подолготрајно можете да искористите стегач прстен (видете под категорија навлаки и прстени) која се поставува на основата на пенисот и не дозволува на крвотокот да се врати назад.

Димензии: 20 см,  5.7 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА RE-PP002 Категории: ,

Опис

Опис

Пумпа за пенис со 3 резервни гумички

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК